Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://zuvintonamai.lt/

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kontaktų formos

Vartotojas, norėdamas užpildyti Kontaktų formą, turi pateikti Vardą, pavardę, tel. numerį ir el. pašto adresą. Šie duomenys mums reikalingi susisiekti su vartotoju, atsakant į klausimus ir/ar suteikiant atitinkamą pagalbą.

Slapukai (cookies)

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Kontaktinėje formoje suvestus duomenis gali matyti tik tinklalapio administratoriai.

Jeigu prašytite atstatyti slaptažodį, Jūsų IP adresas bus įtrauktas į atstatymo el. pašto laišką, kitu atveju mes nepateikiame asmens duomenų jokioms trečioms šalims, jei kitaip nenumato Lietuvos Respublikos įstatymai.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Kai užpildote kontaktų formą ir išsiunčiate užklausą, mes saugome Jūsų pateiktus duomenis 6 mėnesius.

Jūs galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Kontaktinėje formoje pateikti duomenys laikomi tame pačiame serveryje, kaip ir svetainė bei el. laiškas su duomenis persiunčiamas į asmeninę administratorių Gmail paskyrą.

Kontaktinė informacija

Susisiekti galite info@zuvintonamai.lt arba +370 000 00000

Papildoma informacija

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Kad apsaugoti tinklapio duomenų bazę bei vartotojų asmens duomenis naudojamos svetainės ugniasienės. Administratoriai naudoja saugius, sudėtingus slaptažodžius, egzistuojantys platformos vartotojai (administratoriai) yra papildomai apsaugoti ir slepiami nuo galimybės atrasti jų paskyrų vartotojų vardus. Naudojama naujausia rekomenduotina programinė įranga WordPress platformos veikimui ir saugumui užtikrinti.